logo

İlçe Milli Eğitim’e Çarşambalı Şube Müdürü

İlçe Milli Eğitim’e Çarşambalı Şube  Müdürü

Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürlüğü görevine Çarşamba’dan İbrahim Sezer atandı.

Bir süre önce Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Şube müdürlüğünde Erkan Ulaşır tarafından yürütülen Şube Müdürlüğü görevine rotasyon uygulaması nedeniyle ilçemize atanan İbrahim Sezer atandı.
Yaklaşık dört aydır Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak görev yapan Erkan Ulaşır’ın farklı bir okula atanmasının ardından kendisinden boşalan göreve İbrahim Sezer atandı.
Geçtiğimiz hafta içerisinde ilçemizde göreve başlayan Sezer gazetemize yaptığı açıklamada; “Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2014 yılında açmış olduğu Görevde Yükselme Sınavı’nda başarı sağlayarak Çarşamba Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube müdürü olarak görevimi sürdürdüm ve 2020 yılı Temmuz ayı itibariyle rotasyon uygulaması sonucunda Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Şube Müdürü olarak atandım. Ağustos ayı itibariyle de göreve başladım.” Dedi.
Vezirköprü’de göreve başladığı için memnuniyetini de dile getiren Sezer; “Vezirköprü tarihi dokusuyla, insanlarıyla, kültürüyle çok güzel bir ilçe. Bir Samsun’lu olarak Vezirköprü’yü geç tanıdım.” Dedi.

Share
424 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?