logo

İlçemizin 30.avukatı Ömer Faruk Arslan Bürosunu Hizmete Açtı

İlçemizin 30.avukatı Ömer Faruk Arslan Bürosunu Hizmete Açtı

İlçemizde uzun yıllar Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan İbrahim Arslan’ın oğlu Avukat Ömer Faruk Arslan Fazıl Ahmet Paşa Mahallesi 116.Sokak’ta bulunan bürosunu Cuma günü hizmete açtı.
Açılışa AK Parti 21., 22. ve 23.dönem Amasya Milletvekili Akif Gülle, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Arslan ve kurum ve kuruluşların temsilcileri ile davetliler katıldı.

Açılış öncesi ilk konuşmayı Vezirköprü Eski Milli Eğitim Müdürü İbrahim Arslan gerçekleştirerek davetlilere teşekkür etti.
Ardından konuşma yapan AK Parti 21., 22. ve 23.dönem Amasya Milletvekili Akif Gülle ise işyerimizin genç kardeşimize hayırlı olmasını diliyorum şeklinde konuştu.

Açılışı öncesi son konuşmayı ise Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis yaptı.
Başkan Edis; “Bugün Ömer Faruk kardeşimizin avukatlık bürosunu birlikte açıyoruz. İnşallah memleketimize güzel hizmetler yapmak nasip olur. İlçemize hayırlı olsun.” Dedi.

Konuşmaların ardından işyerinin açılışını AK Parti 21., 22. ve 23.dönem Amasya Milletvekili Akif Gülle, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resül Özata, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, Vezirköprü eski İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Arslan birlikte yaptılar.
Açılış sonrası davetliler tarafından hayırlı olsun temennileriyle program son buldu.
Açılış sonrası gazetemize konuşan Ömer Faruk Arslan; “Vezirköprülüyüm ve burada hizmet etmek, memleketime faydalı olmak, hukukun gerekliliğini yerine getirmek üzere bugün itibariyle hukuk büromu açmış bulunmaktayım. Bugüne kadar desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen başta babam ve annem olmak üzere tüm aileme, açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran değerli meslektaşlarıma ve kıymetli misafirlerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Share
17 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?