logo

İlçemizin en büyük sivil toplum kuruluşlarından Ziraat Odası 13 Şubat’ta seçime hazırlanıyor.. Vezirköprü Ziraat Odası seçime hazırlanıyor.

İlçemizin en büyük sivil toplum kuruluşlarından  Ziraat Odası 13 Şubat’ta seçime hazırlanıyor.. Vezirköprü Ziraat Odası  seçime hazırlanıyor.
Vezirköprü'nün en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan Ziraat Odası önümüzdeki ay içerisinde seçim yapacak.  Edinilen bilgiye göre, Şubat ayı içerisinde seçimlerini tamamlamak durumunda olan Vezirköprü Ziraat Odası seçim tarihi olarak 13 Şubat'ı hedefliyor.
    Vezirköprü Ziraat Odası'nın Şubat ayı içerisinde seçim yapacağı öğrenildi.
İlçemizde 18 bin üyesi bulunan Ziraat Odası'nın 8 bin ÇKS'ye (Çiftçi Kayıt Sistemi) kayıtlı olan üreticisi bulunuyor.
29 Aralık'ta Vezirköprü'nün mahallelerinde delege seçimini tamamlayan Ziraat Odası'nda 105 delege belirlendiği öğrenildi.

Ziraat Odası Başkanı Arslan Kaya:

  • Odamızın seçimlerinde isteyen seçim sabahı bile adaylığını açıklayabiliyor. Bugün ismi geçen bazı arkadaşlarımız da var. Ancak kimler başkanlık için aday bir başvuru olmadı. Odamızın seçimlerini büyük ihtimalle 13 Şubat’ta yapmayı planlıyoruz. Henüz karar almadık. Seçimlerde 21 kişilik meclis seçimi de yapılacak. Bu adaylardan 7’si yönetim kurulunu oluşturacak. Yönetim kurulu kendi içinde başkan, başkan yardımcısı gibi görev dağılımını yapacak. Dedi.

Share
442 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?