logo

İş Bankası Vezirköprü Şubesinde Nöbet Değişimi

İş Bankası Vezirköprü Şubesinde Nöbet Değişimi

Yaklaşık iki yıldır Metin Demircan tarafından yürütülen İş Bankası Vezirköprü Şube Müdürlüğü görevine Bekir Koç getirildi.
2018 yılının Haziran ayında göreve başlayan Metin Demircan’ın görev süresinin dolmasının ardından boşalan İş Bankası Vezirköprü Şube Müdürlüğü görevine Çorum İskilip Şube Müdürü olarak görev yapan Bekir Koç atandı.
Atamasıyla ilgili olarak gazetemize bilgi veren Şube Müdürü Koç; “2005 yılının Kasım ayında ilk görev yerim olan Bitlis’in Tatvan ilçesi İş Bankası Şubesi’nde memur olarak göreve başladım.
Buradan da 2008 yılında Nevşehir İş Bankası Sanayi Şubesi’nde servis şefi olarak görev aldıktan sonra 2010 yılında genel müdürlük bünyesinde yer alan iç kontrol bölümüne atandım.
2015 yılında Gaziantep’in Sanayi Şubesi’nde ikinci müdür olarak görev yaptıktan sonra 2018 yılında Çorum’un İskilip ilçesine şube müdürü olarak atandım.
2020 yılı Haziran ayı itibariyle de genel merkezin kararıyla Vezirköprü Şubesine müdür olarak görevlendirildim.” Dedi.
Sivas’ın Gemerek ilçesinde doğduğunu, evli ve iki çocuk babası olduğunu ifade eden Koç; “Vezirköprü tarihiyle, insanıyla güzel bir ilçe. Sıcakkanlı ve yardımsever insanlara sahip güzel bir ilçe.” İfadelerine yer verdi.

Share
305 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?