logo

İtfaiye’de 2 İsim Emekli Oldu

İtfaiye’de 2 İsim Emekli Oldu

Samsun Büyükşehir Belediyesi Vezirköprü İtfaiye Grup Amirliği’nde görev yapan iki isim Halit Kartal ve Fehmi Geze emekli oldu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Vezirköprü İtfaiye Grup Amirliği’nde yıllardır görev yapan iki isim Halit Kartal ve Fehmi Geze emekli oldu.
Emeklilikleriyle ilgili olarak açıklama yapan personellerden Halit Kartal; “5 Ocak 1987 yılında Samsun Büyükşehir Belediyesi Vezirköprü İtfaiye Grup Amirliği göreve başladım. 1 Ocak 2020 Çarşamba günü itibariyle ise emeklilik hakkını kazandım.
33 senelik itfaiyecilik hayatımı kazasız belasız bir şekilde bitirmenin gururu içerisindeyim. Vezirköprü halkına hakkımı helal ediyorum. Herkes de bana hakkını helal etsin. Allah emekli olmayı herkese nasip etsin.” İfadelerine yer verdi.
Öte yandan emekliliğini açıklayan diğer bir isim ise gazetemizin sürekli okuyucularından olan ve her yıl atlamadan gazetemizin kuruluş yıldönümünü kutlayan 58 yaşında evli ve 3 çocuk babası Fehmi Geze oldu.
Geze ise emekliliği ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “27 yıl Vezirköprü Belediyesi’nde görev yaptıktan sonra son 6 yıl boyunca da Samsun Büyükşehir Belediyesi Vezirköprü İtfaiye Grup Amirliği’nde çalışma hayatımı sürdürdüm. 14 Ocak itibariyle emekli olarak buradaki görevimi noktaladım.
Görev sürem boyunca bir kusurum olduysa eğer herkesten bana hakkını helal etmesini rica ediyorum. Benden yana herkese hakkım helal olsun.” İfadelerine yer verdi.
VATANDAŞ Gazetesi olarak her iki personele de emeklilik yaşamlarında sağlık ve mutluluklar dileriz.

Share
365 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?