logo

İYİ Parti Grup Başkanvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Samsun Milletvekili Erhan Usta; “Güçlü tarım politikalarımızla, iktidarımızda çiftçinin yüzü gülecek!”

İYİ Parti Grup Başkanvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi  Samsun Milletvekili Erhan Usta; “Güçlü tarım politikalarımızla,  iktidarımızda çiftçinin yüzü gülecek!”

İYİ Parti Grup Başkanvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Samsun Milletvekili Erhan Usta, Pazartesi günü ilçemizde bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek partiye yeni katılanların rozetlerini taktı.

İYİ Parti Grup Başkanvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Samsun Milletvekili Erhan Usta’ya ziyaretinde İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, İYİ Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Salih Gürbüz, il ve ilçe yönetimi eşlik etti.
Parti binası önünde Başkan Salih Gürbüz ve ilçe yönetimi tarafından karşılanan Usta, ilçe merkezindeki esnaflar ve vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Buradan Aşağınarlı Mahallesi’ne geçen İYİ Parti Grup Başkanvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Samsun Milletvekili Erhan Usta ve beraberindeki heyet burada da vatandaşların sıkıntılarını dinledi.
Usta, burada yaptığı açıklamada; “Vatandaş, alım gücünün düşmesinden; emekli, zamlı maaşın cebine girmeden erimesinden; esnaf, sattığı malı yerine koyamamasından şikayetçi. Buradan uyarıyoruz: Güçlü bir enflasyon planı açıklanmazsa durum çok daha kötü olacak!” dedi.
İYİ Parti Grup Başkanvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Samsun Milletvekili Erhan Usta; “Artan gübre fiyatlarından, sulama sıkıntısından, süt ineklerinin kesime gönderilmesinden, borç batağında olmaktan; vatandaş bıkmış, usanmış. Güçlü tarım politikalarımızla, iktidarımızda çiftçinin yüzü gülecek!” şeklinde konuştu.

Yeni üyeler kaydoldu, rozetlerini Usta taktı
Çeşitli partilerden istifa eden yaklaşık 80 üyenin de Pazartesi akşamı parti binasında üyelik ve rozet takma merasimi gerçekleştirildi.
Burada kısa bir konuşma yapan Usta; “İYİ’ler ailesine katılan kardeşlerimize rozetlerini taktık. Aramıza hoşgeldiniz!” şeklinde konuştu.
Rozet takma merasiminin ardından yeni saat kulesi önünde yapılan toplu fotoğraf çekimiyle ziyaret son buldu.

Share
6 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?