logo

İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta; “Bizim Amacımız Siyasi Rant Elde Etmek Değil”

İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta; “Bizim Amacımız Siyasi Rant Elde Etmek Değil”

Pazartesi günü ilçemizde partililerle basın toplantısı yapan İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta,
toplantının ardından Adatepe Mahallesi’ne gitti. Burada mahallelilerle konuşan Usta;
“Bizim Amacımız Siyasi Rant Elde Etmek Değil” dedi.

Geçtiğimiz hafta Adatepe Mahallesi’nde Samsun DSİ Bölge Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yapılan arazi toplulaştırma çalışmasına mahalleliler engel olmuş ve bu işin yapılmasına müsaade edilmemişti.
Pazartesi günü ilçemize gelen Usta, mahallelilerle görüşerek burada açıklamalarda bulundu. Usta; “Vatandaş hoş geldin diyor, ama hoş gelenler genelde haksız çıkıyor.” Diye bir söylem var. Burada ciddi bir haksızlık var. Konu şu anda gündemimizde. Devlet Su İşleri’nden gelecek, eğer biz bu işi çözeriz, adaletli bir şekilde hallederiz derse meclise taşımaya gerek yok. Bizim amacımız buradan bir siyasi rant elde etmek değil. Herkes ekmeğinin derdinde. Dolayısıyla biz meselenin en güzel şekilde çözülmesine çalışacağız. Çözülmezse ben bunu meclisin gündemine taşıyacağım. Eğer çözmezlerse mecliste bu konuyu dinleyeceksiniz.” Dedi.
Ben iktidar partisinin değil muhalefet partisinin milletvekiliyim ama bu toprağın çocuğuyuz diyerek sözlerini sürdüren İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta; “Biz bu işi çözeceğiz. Bundan sonraki aşamaları da muhtar size iletir.” Dedi.
Mahallelilerin bir süre sorununu dinleyen Erhan Usta, daha sonra da ilçemizden ayrıldı.

Share
36 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?