logo

İyi Parti Yönetimi İlçemizi Ziyaret Etti

İyi Parti Yönetimi  İlçemizi  Ziyaret Etti

İyi Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, Genel İdari Kurul Üyesi, Abdullah İlker Sundur ve Vezirköprü İlçe Teşkilatı Kurumları ziyaret etti.
Ziyaretine Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası’ndan başlayan partililer burada başkan Abdulkadir Fişekçi ile görüştü.
Burada bir konuşma yapan İyi Parti Manisa Milletvekili Taner Akkal; “24 Haziran’da bir seçim atlattık. Yerel seçimler öncesi hem teşkilatlarımızın hem de delegelerimiz toparlanma sürecine girdi. Yönetimimizde bazı değişiklikler yaptık. Genel Merkezimizden gelen İlker beyle birlikte Türkiye genelinde 61 il gezdik burası bizim 62. gezdiğimiz yer. Önümüzdeki hafta doğu ve güneydoğu programımız var. Oraları da gezdikten sonra Türkiye’nin 81 ilini gezmiş olacağız. Bu sürecimiz yerel seçimlere kadar sürecek.
Burada amacımız hem teşkilatlarımızı yerinde görebilmek, hem halkımızın ayağına gidip dertlerini dinleyebilmek. Nasıl faydalı oluruz, yerel seçimler öncesindeki istek ve dilekleriniz nelerdir şeklinde bilgi sahibi olabilmek. Samsun’un yeri İyi Parti olarak bizler için çok farklı. Biz Samsun’da bir vekilimizi kaybettik, Ömer bey gazi oldu ancak inşallah düzelecek. Samsun Cumhuriyet tarihinde önemli bir yere sahip olan bir il.” Dedi. Başkan Fişekçi ise ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.
Ardından kurum ziyaretlerine devam eden partililer Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı Şakir Demirkan’ı ziyaret etti. Burada Vezirköprü hakkında değerlendirmelerde de bulunan başkan Demirkan; “Vezirköprü’de tarım ve inşaat sektörü dışında başka bir şeyimiz yok. İnşaat sektörü de bitti.” Dedi.
Parti Manisa Milletvekili Taner Akkal; “Türkiye’nin gidişatı gerçekten çok kötü. Yanlış hamlelerin sonucu olduğu kabul edilmek zorunda. Türkiye’nin yeniden üretime geçmesi lazım. Bu da 7-8 sene gibi bir zaman alabilir.” Dedi.

Share
1399 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?