logo

Kahveland Vezirköprü’de Hizmete Girdi

Kahveland Vezirköprü’de  Hizmete Girdi

Türkiye’nin birçok yerinde şubesi bulunan “Kahveland” geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Vezirköprü’de de açılarak hizmete girdi.

Türkiye’de yaklaşık 50’ye yakın şubesi bulunan “Kahveland”ın açılışı öncesinde Vezirköprü Müftüsü Naci Yalçınkaya tarafından dua yapıldı. Ardından işyerinin açılışını ise Belediye Başkan Yardımcısı Salih Sefacı ve Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdülkadir Fişekci birlikte yaptılar.

Açılışın ardından konuşma yapan Kahveland Havza ve Vezirköprü Şube Kurucusu Aydın Kaya; “Kahveland, Çorum merkezli bir firma. 26 ilde 50’ye yakın şubesi var. Bölgemizde de Amasya, Çorum, Merzifon’dan sonra Havza’yı biz açmıştık. Şimdi de Vezirköprü’ye açtık.” Dedi.
Kaya; “Kendimiz Havza’da işletme sahibiyiz. Havza’ya açtıktan sonra Vezirköprü’de bizim yakın bir ilçemiz. Burada da bu restoran kafe alanında bir eksiklik olduğu kanaatindeydik. Yaptığımız araştırmalarda böyle bir yere Vezirköprü’nün ihtiyacı olduğu kanaatiyle yola çıkarak işletme kurduk.” İfadelerini kullandı.

İşletme kurucusu Kaya; “Vezirköprülülere hizmet etmekten memnunuz, gurur duyuyoruz. Onlar da bizi bağırlarına bastılar. Onların da ilgi ve alakasından biz de memnunuz. Biz de onları memnun edebilmek için, işletme olarak elimizden ne geliyorsa yapacağız. Biz de Vezirköprü’nün bir ailesi olduk. Buranın bir üyesi olduk, buranın Ticaret Odası’nın bir üyesi olduk. Biz de artık Vezirköprülü sayılırız.” Dedi.

Share
8 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?