logo

Kaleci Okan Yılmaz Yeni Sezon Çalışmalarını Sürdürüyor

Kaleci Okan Yılmaz Yeni Sezon Çalışmalarını Sürdürüyor

Vezirköprü Belediyespor’un altyapısında başarılı çalışmalara imza atan kaleci Okan Yılmaz yeni sezon öncesinde çalışmalarına hız verdi.
Çıktığı maçlarda gösterdiği performansla göz dolduran başarılı file bekçisi Okan Yılmaz pandemi öncesinden bu yana geçmiş dönemde Vezirköprüspor’u çalıştıran başarılı teknik direktör Murat Arslan’la birlikte çalışmalara hız verdi.

Geçmiş dönemde Vezirköprüspor’da başarılı çalışmalara imza atmış olan teknik direktör Murat Arslan konuyla ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada; “Okan’la yakla-şık 1,5 yıldır çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Pandemi sürecinde de elimizden geldiği ölçüde çalışmalarımızı devam ettirdik. Okan çok başarılı bir genç ve yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için son derece azimli. Geleceği de parlak bir oyuncu.” Dedi.
Başarılı altyapı file bekçisi Okan Yılmaz ise; “Vezirköprüspor’un geçmişte birçok başarılara imza atmasına öncülük eden Murat Arslan hocamızla çalışmaktan son derece memnunum. Amacım bu alanda gerçekten başarılı bir insan olmak.
Bu nedenle bugüne kadar bana destek olan desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyen başta Murat Arslan hocam olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.
Başarılı file bekçisine bizler de yeni sezonda başarılarının devamını diliyoruz.

Share
14 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?