logo

Kapaklı’da ‘Kaynaşma Programı’ düzenlendi

Kapaklı’da ‘Kaynaşma Programı’ düzenlendi

Kapaklı Vezirköprülüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Dernek lokalinde düzenlenen kahvaltı programına Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sekmen, MHP İlçe Başkanı İsmail Türker, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Aktürk, Bölge Dernek Başkanları, Kapaklı Samsunlular Derneği Şölen Ağası Şenol Batum, Dernek yönetim kurulu üyeleri, iş adamları ve dernek üyeleri katıldı.
Programda konuşan ve görevi bir süre önce decraldıklarını hatırlatan Kapaklı Vezirköprülüler Derneği Başkanı Adem Çil, “Dernek yönetimi olarak bizlere güvenen, destek veren tüm dostlarımıza, üyelerimize ve iş adamlarımıza ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. “ dedi.
“İlçemizi Tanıtmaya Çaba Sarf Edeceğiz”kaopak
Başkan Çil, “Hemşeri Dernekçiliğinin amaçlarından bir tanesi de düzenlemiş olduğu etkinliklerle üyelerin birbirlerini tanımasını sağlamak, dostlukları pekiştirmek, yardımlaşmayı ve dayanışmayı arttırmaktır. Biz de dernek yönetimi olarak göreve gelir gelmez böyle bir kahvaltı programı düzenleyerek üyelerimizi bir araya getirmeyi amaç edindik. Önümüzdeki dönemlerde de düzenleyeceğimiz kültürel etkinliklerle, Vezirler Diyarı güzel şehrimiz Vezirköprü’yü gelenek ve görenekleriyle Kapaklı’da tanıtmaya çaba sarf edeceğiz. Dernek yönetimi olarak düşüncelerimiz arasında derneğimize bir dernek lokali kazandırma projemizde var. Bu konuda tüm üyelerimizin öneri ve tavsiyelerini bekliyoruz.” Diye konuştu.
Konuşmasının son bölümünde ülkede yaşanan terör olaylarına değinen Çil, “Vatanımızın birlik ve beraberliği için kahramanca şehit düşen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Katılımlarınız için tekrar teşekkür ediyorum.” Dedi.

Share
918 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?