logo

Kaymakamlık Turnuvasına Hız Kesmeden Devam

Kaymakamlık Turnuvasına  Hız Kesmeden Devam

100.Yıl Kurumlar Arası futbol ve voleybol turnuvaları bu hafta da hız kesmeden devam etti.
15-18 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen 100.Yıl Kurumlar arası futbol ve voleybol turnuvalarında müsabakalar dostluk, kardeşlik, spor, heyecan ve coşku hız kesmeden devam ediyor.
Geçen hafta Pazartesi günü oynanan voleybol müsabakalarında 6 takım birbirleriyle karşılaştı. İlk karşılaşmada Cezaevi A takımı, Kodep’e 1-2 mağlup olurken, Tügva ise Emniyeti’i 2-0 mağlup etti. Cezaevi B takımı Sarıalan’a 0-2 mağlup oldu.

Yine geçtiğimiz hafta Salı günü gerçekleştirilen futbol ve voleybol müsabakalarında ise Futbolda; Foto Turni Orman İşletmeyi 7-0 gibi farkı bir skorla mağlup ederken, Kuzeyin Kralı Müftülük’ü 7-0, Dekodizayn Hastaneyi 3-1, Eğitimciler ise Sarıalan’ı 3-0 mağlup etti.
Voleybol’da ise, Jandarma Kargucak’a 0-2 mağlup olrken, Eğitimciler Vezirağaç’ı 2-1 ve Aydoğdu, Anadolu Lisesini 2-0 mağlup etti.
Çarşamba günü oynanan Voleybol müsabakalarında ise Cezaevi A Grubu Tügva’ya 1-2, Emniyet Sarıalan’a 2-0 ve Cezaevi B grubu ise Üçler Un’a 0-2 mağlup oldu.
Geçen haftasının son müsabakaları ise Perşembe günü oynanan Futbol ve Voleybol maçlarıyla sona erdi.

Futbol müsabakalarında 1933 Mirza Çalışkan Spor KYK Gençlik’i 5-0 gibi bir skorla farklı mağlup ederken, Samek Spor Vezirağaç’ı 5-0, Bemsa Spor Vezirköprü Belediyesi’ni 4-2 mağlup etti. Yılmaz Spor ise Turkcell’e 1-6 mağlup oldu.
Voleybol müsabakalarında ise Karkucak Vezirağaç’ı 2-1, Aydoğdu Jandarmayı 2-0 yenerken Anadolu Lisesi ise eğitimcilere 0-2 mağlup oldu.

Share
164 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?