logo

Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi Mezunları Kep Attı

Köprülü Mehmet Paşa  Anadolu Lisesi Mezunları  Kep Attı

2021-2022 Eğitim-öğretim yılı 12.sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.
Okul müdürü Erkan Ulaşır’ın konuşması ile başlayan törende, öğrenciler ve öğretmenlerin birlikte hazırladığı müzik şöleniyle davetliler eğlenceli anlar yaşadı.12.sınıf öğrencilerinden şiirde ve kompozisyonda ilçe dereceleri bulunan Gizem Algün mezuniyet heyecanını yansıtan konuşmasını yaptı.

Derece yapan öğrencilere ödülleri takdim edildi ve okul birincisi Rabia Çeriz mezuniyet kütüğüne ismini çaktı. Bayrak ve flama devir tesliminin ardından öğrenciler mezuniyet andını Uğur Yiğit önderliğinde okudu.
Okul öğrencileri ve öğrenciler Müzik öğretmeni Dorukhan Akın koordinesinde müzik dinletisi yapıldı. Geri sayım sonunda öğrenciler mezuniyet sembolü olan keplerini atarak töreni sonlandırdılar.
Törene Belediye Başkanı sayın İbrahim Sadık Edis, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Muhsin Yıldız ve Tuncay Yıldırım, Gençlik Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar, Okul Aile Birliği Başkanı Eyüp Kumaş, Diğer Okul Müdürleri, Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi eski müdürü Ömer Öztürk ve Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi müdür yardımcısı Mustafa Kadı katıldı.

Share
7 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?