logo

Köprülü Ptt Şubesi Hizmete Girdi

Köprülü Ptt Şubesi Hizmete Girdi

Geçen hafta Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Camii karşısında hizmete gireceğini belirttiğimiz PTT Köprülü Şubesi Cuma günü hizmete açıldı.

Açılan Köprülü Şubesinden hizmet almak isteyen müşteriler merkez postaneye gitmeden de, bu şubeden PTT kapsamındaki tüm hizmetlerden yararlanabilecek.

İlçemizin özellikle Pazartesi ve Cuma günlerinde yoğun bir şekilde hizmet vermekte olan ilçe merkezindeki Postanenin hem iş yükünün hafifletmek hem de halka daha yakın olmak amacıyla PTT Genel Müdürlüğü tarafından alınan karar doğrultusunda açılmasına karar verilen PTT Köprülüler şubesinin açılışının ardından basına bilgi veren PTT Vezirköprü Merkez Müdürü Gökhan Ceylan;

-Şubemizde merkez şubemizde bulunan Kargo, Posta, Motorlu Taşıtlar Vergisi, HGS, Doğalgaz, Telefon Tahsilât ve birçok işlem yapılabilmekte. Şubemizde yakında ATM hizmetini de müşterilerimize sunacağız. Vatandaşlarımız 8.30-17.00 saatleri arasında işlemlerini yeni şubemiz aracılığı ile de gerçekleştirebilirler. Ayrıca Genel Müdürlüğün yeni politikalarından biri olan “müşterinin ayağına gitme” hizmeti ile Köprülü Şubesini açmış bulunuyoruz. İlerleyen zamanlarda Ortacamii mevkisine de şube açma planlarımız arasında. Dedi.

Share
509 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?