logo

Koronavirüs bir ayda Aynı aileden 3 Kardeşi Aldı

Koronavirüs bir ayda Aynı aileden 3 Kardeşi Aldı

Uzun bir süredir ilçemizde de hakim olan Koronavirüs vakaları nedeniyle biri ilçemizde öğretmenlik yapan aynı aileden üç kardeş bir ay içerisinde yakalandıkları Koronavirüsten hayatını kaybetti.

Yaklaşık bir yıla aşkın süredir ülkemizde de ciddi tehditler oluşturan Koronavirüs vakaları geçtiğimiz yıl Mart ayından bu yana can almaya devam ediyor. Bu süreçte ilçemizin Kıranalan Mahallesinden bir ay içerisinde gelen ölüm haberleri ilçemizde de üzüntüye neden oldu.

Önce geçtiğimiz ay içerisinde Çarşamba’da esnaf olarak görev yapan Kenan Emirhan’ın(40) koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmesinin ardından yaklaşık 3 gün önce Bafra’da özel bir hastanede Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Necati Emirhan(36) hayatını kaybetmişti.
Son olarak ilçemizin Kıranalan Mahallesi Çatma İlkokulu’nda öğretmen olarak görev yapan Selman Emirhan(33) da Pazar günü hayatını kaybetti.
İlçeyi de üzüntüye boğan haberin ardından Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabı üzerinden taziye mesajı yayınlandı.
“Acı Kaybımız” başlığıyla yayınlanan mesajda; “İlçemiz Kıranalan Çatma İlkokulu öğretmenimiz Selman Emirhan’ı yakalandığı amansız hastalık sonucu kaybettik. Son bir ay içerisinde biri doktor, biri esnaf iki abisini Covid-19 nedeniyle kaybeden Selman öğretmenimiz de maalesef bu hastalığa yenik düştü. Öğretmenimize Allah’tan rahmet, ailesine, tüm sevdiklerine ve eğitim camiamıza başsağlığı dileriz.” İfadelerine yer verildi.

Share
47 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?