logo

Kütüphane Müdürü Çakmaklı’nın Tayini Çıktı

Kütüphane Müdürü Çakmaklı’nın Tayini Çıktı

İlçemizde 3 ayıl dört aydır Fazıl Ahmet Paşa İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü görevini yürüten Fahrettin Çakmaklı’nın tayini çıktı.
Atandığı süre boyunca çok çeşitli etkinliklerin yapılmasına öncülük eden ve 7’den 70’e herkesin saygısını ve beğenisini kazanmış olan Fazıl Ahmet Paşa İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Fahrettin Çakmaklı’nın Kırklareli ili Babaeski ilçesi Görkey İlçe Halk Kütüphanesi’ne yine müdür olarak tayini çıktı.
Tayini ile ilgili olarak gazetemize konuşan Çakmaklı; “Atandığım günden bugüne kadar gerek kurum amirlerimiz, gerekse personelimizle uyum içerisinde çalıştık. Kütüphanemizden yararlanmakta olan vatandaşlarımızla çok güzel zamanlar geçirdik.” Dedi.
Vezirköprü’nün kendisinde ayrı bir yeri olduğunu da ifade eden Çakmaklı; “Burada çok güzel çalıştık. Buradan ayrılırken çok memnun bir şekilde ayrılıyorum. Kaymakam beyle, Belediye Başkanımızla sürekli olarak çok iyi etkinliklere imza attık. Bu konuda emeği geçen Sayın Kaymakamımız Kudret Kurnaz’a, Sayın Belediye Başkanımız İbrahim Sadık Edis’e ve tüm kurum amirlerimize çok teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.
Çakmaklı’nın ilçemizden önümüzdeki günlerde ayrılacağı ifade edilirken yerine ise Fazıl Ahmet Paşa İlçe Halk Kütüphanesi şefi Kani Yılmaz’ın vekalet edeceği belirtildi.

Share
347 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?