logo

Luxury Sports Wear Spor Giyim Mağazası Hizmete Açıldı

Luxury Sports Wear Spor Giyim Mağazası Hizmete  Açıldı

Vezirköprü’de spor giyim üzerine hizmet verecek olan “Luxury Sports Wear” Cuma günü hizmete açıldı.
Hasan Fiş ve Sefa Adayın ortaklığında Taşkale Mahallesi Hacı Yusuf Ağa Sokak’ta kurulan mağazanın açılışına Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar, Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Orhan Şahin, Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanı Önder Erdem, Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Ümit Çörüş ve davetliler katıldı.

Okunan dua sonrası işyerinin açılış kurdelesini Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Orhan Şahin birlikte kestiler.
Açılış sonrası protokol üyeleri işyerini gezerek ürünleri inceledikten sonra hayırlı olsun dileklerini ileterek işyerinden ayrıldılar.

İşyeri sahipleri Hasan Fiş ve Sefa Adayın; “Luxury Sports Wear spor giyim mağazamızda spor ayakkabı, spor giyim, spor malzemeleri ve cep telefonu satışıyla halkımıza hizmet vereceğiz. Bu anlamda açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan başta Belediye Başkanımız İbrahim Sadık Edis ve tüm kurum temsilcilerine, ayrıca gerek gelerek gerekse de hem çiçekleriyle hem de bizleri unutmayan herkese teşekkür ediyoruz.” Dediler.

Share
21 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?