logo

Mağaza 5Dk’da Boşaldı

Mağaza 5Dk’da Boşaldı

Atakum Belediyesi ve Vezirköprü Belediyesi işbirliği ile hayırsever vatandaşlar tarafından toplanan giysiler “Hayır Çarşısı” projesi kapsamında Bankalar Caddesinde açılan işyerinde 5dk’da boşaldı.

Bankalar Caddesinde bulunan bir iş yerinde gerçekleştirilen açılış öncesinde konuşan Atakum Belediye Başkanvekili Mustafa Keskinoğlu; “Bu çarşımızın açılışının 5.yılı. Değişik yerlerde bu açılışlar gerçekleştiriyoruz. Belediye başkanımızın da bu konuda bize talepleri oldu. Herkese katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Ardından konuşan Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ise; “Atakum Belediyemizle ortaklaşa açmış olduğumuz hayır çarşımız memleketimize hayırlı olsun.” Dedi.

Konuşmaların ardından mağazanın açılışını Atakum Belediye Başkanvekili Mustafa Keskinoğlu, Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Belediye Başkan Yardımcısı Salih Sefacı birlikte yaptılar.

 

 

Açılışın ardından mağazaya akın eden 7’den 77’ye herkes mağazadaki giyisileri almak için birbirleriyle yarıştılar. Bu sırada ezilenler olsa da mağaza 5dk’da talan edildi. Mağazanın iki üç gün daha açık kalacağı öğrenildi.

Share
962 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?