logo

MHP İlçe Başkanı Dursun Gülünay’dan Teşekkür Mesajı

MHP İlçe Başkanı Dursun Gülünay’dan Teşekkür Mesajı

Değerli Vezirköprülüler Değerli Hemşehrilerimiz;

31 Mart 2019 Pazar Günü Ülkemiz ve Milletimiz İçin Gerçekleştirdiğimiz Yerel Seçimleri Geri de Bıraktık.

Bu Seçimlerde Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Milletimizin Refahı ve Geleceği İçin Kurdukları Cumhur İttifakı Büyük Bir Zaferle Çıkmıştır.

Milletimiz Büyük Oranda Şüphesiz “Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar” Demiştir.

Bu Zafer; Türk ve İslam Dünyasının Zaferidir. Bu Zafer Milletimizin Zaferdir. Bu Zafer Önce Ülkem, Önce Ülkemin Bekası Diyenlerin Zaferidir.

Bu Seçimde Milletimiz Büyük Bir Ferasetle, Tüm Türkiye Düşmanlarına Büyük Bir Ders Vermiş ve Beka Demiştir.

Seçimin Kazananı Çanakkale Ruhunu Hiç Bir Zaman Kaybetmeyen Milletimiz, Kaybedeni Ülkemizin Düşmanları ve Bekamıza Kastedenler Olmuştur.

Değerli Hemşehrilerim; Samsun Büyükşehir İçin Cumhur İttifakımızın Adayı Mustafa DEMİR’e, Vezirköprü Belediyesi İçin de Cumhur İttifakımızın Adayı İbrahim Sadık EDİS’e Güçlü Destek Verdiniz.

Milletimize Hizmet Yolunda Bu Kutlu Dava’da Önce Vezirköprü Önce Samsun Diyerek Sizler İçin Hiç Durmadan Gece Gündüz Çalışmaya Devam Edeceğiz.

Milletimizin Cumhur İttifakından Beklentilerini Hep Birlikte En Kısa Sürede Çözmek İçin Çalışacağımızdan Hiç Şüpheniz Olmasın.

Bu Duygu ve Düşüncelerle, Bu Seçimlerin Sonucunda Milletimizin Her Zaman Yanında, Sorunlarının Takipçisi Olacağımızı Bildiriyorum.

Sizleri Allah’a Emanet Ediyor, Saygılarımı Sunuyorum.

Dursun GÜLÜNAY Milliyetçi Hareket Partisi Vezirköprü İlçe Başkanı

Share
393 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?