logo

MHP’de Vezirköprü Belediye Başkanlığı için Resmi Başvuru yapan Cengiz ve Duran oldu.. MHP’den 2 aday

MHP’de Vezirköprü Belediye Başkanlığı için Resmi Başvuru yapan Cengiz ve Duran oldu.. MHP’den 2 aday

31 Mart 2018 yerel seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisinde Vezirköprü Belediye Başkanlığı için resmi başvurusunu yapan ilk aday adayı Vez-Def Genel Başkanı Ali Cengiz oldu. İlçemiz esnaflarından Özcan Duran’ın da ön başvurusunu yaptığı öğrenildi.

31 Mart Yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Vezirköprü Belediye Başkanlığı için 2 Aday Adayının başvuru yaptığı öğrenildi. MHP Genel Merkezi’ne başvurusunu yapan Ali Cengiz ile Samsun İl Başkanlığı’na ön başvurusunu yaptığı öğrenilen Özcan Duran’da MHP Vezirköprü Belediye Başkanı aday adayı.
Edinilen bilgiye göre; MHP’de başkanlık için adayın kim olacağı ise haftaya netleşecek.Cengiz başvuru sonrasında yaptığı açıklamada; “Ankara’ya giderek MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz’a aday adaylığı dilekçemizi sunarak MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Vezirköprü Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumuzu yaptık. “dedi.Cengiz; “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak”Yeni bir Vezirköprü yapmak için yola çıkarak ilçemiz için, mahallelerimiz ve köylerimiz için, taşın altına elimizi koymaya ve Vezirköprü’nün hak ettiği hizmet ve yönetime sizlerin de desteğiyle talip olduklarını belirten Ali Cengiz; “Vezirköprü’ye kalıcı eserler bırakmak, çoğulcu yöneticilik anlayışıyla daha ileriye taşımak için yola çıktık, tarihi ve turistik dokusunu ön plana çıkararak, daha modernize bir yaşam, yaşanılabilir bir Vezirköprü’yü sizlerle birlikte inşa etmek için yola çıktık. Bu başvurumuz bir şahsın tanıtılması, bir kişinin öne çıkartılması, reklamının yapılması hareketi değildir; Vezirköprü’ye çağ atlatma hareketidir, bizim reklama da ihtiyacımız yoktur.  Bizler Vezirköprülülerin bizlere yüklediği sorumluluğun sonucu olarak; yola çıktık. Vezirköprümüze hizmet etme inancıyla yola çıktık.Bizler mazeretlere sığınmadan belediyecilik anlayışını ve belediyelerden beklentileri değiştirmek için yola çıktık. Bizler ben değil biz diyeceğiz; yandaş değil vatandaş diyeceğiz, liyakat sahipleriyle birlikte hizmet üreteceğiz. Köylü vatandaşımızın kendi getirdiği suya sayaç takılmasına “dur” diyeceğiz; şehirli vatandaşımızın musluğundan bulanık suyu akıtanlara “dur” demek için yola çıktık.Projelerimizi ve üstlendiğimiz görevi halkımızın her ferdine duyurmak için tüm ekibimiz ile çalışacağız. Lafla, dedikoduyla, boş eleştirilerle uğraşmayacağız.“Siyasi Düşüncemiz Ne Olursa Olsun Ortak Kaygımız VEZİRKÖPRÜ olsun. MHP’de BULUŞALIM!” sloganımız ile yeni bir Vezirköprü inşa edeceğiz.”dedi. Özcan’dan ön Başvuru MHP’de ikinci aday adayı olan Özcan Duran’da hafta içinde Samsun İl Başkanlığı’na ön başvurusunu yaptığını açıkladı. İlçemiz esnaflarından Duran, ‘yıllardır içinde bulunduğum MHP’ye kısmet olursa Belediye Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum’ dedi.

Share
574 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?