logo

Motofest etkinliği 3-4 Eylül’de Düzenlenecek

Motofest etkinliği 3-4 Eylül’de Düzenlenecek

Vezirköprü Motosiklet Kulübü (VEMOK) tarafında 3-4 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan “Motofest” etkinliği kapsamında kulüp temsilcileri gazetemizi ziyaret etti.
Geçtiğimiz günlerde gazetemizi ziyaret eden Vezirköprü Motosiklet Kulübü (Vemok) Başkanı Emre Atıcı ve ekibi; “Türkiye’nin çeşitli yerlerinde motosiklet kulüplerince çeşitli festivaller düzenleniyor. Bu festivallere ülkemizin de birçok yerinden motosiklet tutkunları katılıyor.” Dediler.

Ekip; “Bu tarz etkinlikler insanlar arasındaki kaynaşmayı sağlarken, festivalin yapıldığı yerin de tanıtımına önemli ölçüde katkı sağlıyor.
İlçemizin de tanıtımına katkısı olması açısından bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz Vezirköprü Motofest etkinliğinin çalışmalarını hızla sürdürüyoruz.
Gelecek yıllarda bu etkinliği geleneksel hale getirerek daha kapsamlı şekilde organize etmeyi planlıyoruz.” açıklamasını yaptılar.
Program
Yapılacak olan Motofest etkinliği hakkında da bilgi veren Vemok ekibi, 3 – 4 Eylül Cumartesi ve Pazar günü düzenleyeceğimiz festival etkinliği ilçe merkezinden başlayacak.
3 Eylül Cumartesi günü Saat: 10.00 – 13.00 arası Cumhuriyet Meydanı’nda ilçe dışından katılacak olan yarışmacılar karşılanacak ve burası toplanma alanı olacak. Aynı gün Saat: 13.00 – 15.00 arası rehber eşliğinde katılımcılara Vezirköprü’nün tarihi mekanları gezdirilecek.
Saat: 15.00 – 16.00 arasında ise ilçe merkezinde kortej düzenlenecek ve Vezirsuyu Tabiat Parkı kamp alanına geçilecek. Ardından ise Saat: 16.00’dan sonra etkinlikler başlayacak. Söyleşi, ödüllü motosiklet yarışmaları, konser ve çekilişlerin yapılacağı festivalin ilk günü gece saatlerinde son bulacak.” Dediler.
Ekipler, “4 Eylül Pazar günü ise diğer motosiklet kulüplerinin katılımıyla düzenlenecek olan kahvaltının ardından Şahinkaya Kanyon Turu ve uğurlama etkinliği ile “Motofest” etkinliğimiz son bulacak.” İfadelerini kullandılar.

Share
272 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?