logo

Müzik ve Şiir Festivali Yoğun İlgi Gördü

Müzik ve Şiir Festivali Yoğun İlgi Gördü

15.Kültür, Sanat, Doğa ve Turizm Festivali kapsamında Vezirköprü Belediyesi öncülüğünde düzenlenen festivalin kapanış programı geçtiğimiz hafta düzenlenen Müzik ve Şiir Festivaliyle sona erdi.
Etkinlik kapsamında Çamlık Parkı’nda düzenlenen Müzik ve Şiir Festivaline ülkemizin çeşitli il ve ilçelerinden, yavru vatan olarak adlandırılan Kıbrıs’tan ve kardeş ülkemiz Azerbaycan’dan şair ve sanatçılar katıldı.
İlçemize Ankara’dan gelen Metin Yılmaz Poyraz, Sakarya’dan gelen Ayhan Akgül, Kayseri’den Hacı Kısır, Vezirköprülü Şair Dursun Ali Sağlam, Kayserili Halit Belgeli, Ankara’dan Kadir Orakçı, yine Kayseri’den Mehmet Ali Gül, Azerbaycan’dan Mehmet Ali Işık, Kıbrıs’tan Şeniz Akşahinler, Ordu’dan Begüm Tekin, İstanbul’dan Şengül Aydın, yine Vezirköprü ilçemizden Aydın Yüksel, İstanbul’dan Işık Manço ve yine İstanbul’dan Semazen İbrahim Birlikay Vezirköprülülere unutulmaz bir gece yaşattı.
Gecenin sonunda Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis tüm konuk şair ve yazarlara teşekkür etti. Program sonunda ise Kayserili Hacı Kısır başkan Edis’e tablo hediye etti.

Share
165 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?