logo

Nasip Group Lassa Vezirköprü Bayii’ni Hizmete Açtı

Nasip Group Lassa Vezirköprü Bayii’ni Hizmete Açtı

Nasip Group Gıd. Tur. İnş. Pet. ve Tic. Ltd. Şti. geçtiğimiz hafta Sanayi mevkii İtfaiye Amirliği arkasında Lassa Vezirköprü Bayii’ni hizmete açtı.
Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Edis; “Bugün Ali Kaya amcamız ve meclis üyemiz Veli Kaya arkadaşımızın işyerini açıyoruz. Vezirköprü’müz için hergün değişik işyerleri açılıyor. Tabi buda bize heyecan veriyor. İlçemiz gelişiyor ve değişiyor. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Konuşmanın ardından Başkan Edis ve beraberindeki davetliler açılış kurdelesini birlikte keserek açılışı gerçekleştirdiler. Açılış programı ikramlarla sona erdi.
Açılış sonrası gazetemize konuşan Ali ve Veli Kaya; “Bugün gerçekleştirmiş olduğumuz Lassa Vezirköprü Bayii açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran başta Belediye Başkanımız İbrahim Sadık Edis’e, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanımız Mehmet Kurt’a, meclis üyesi arkadaşlarımıza, açılışımız nedeniyle davetimize katılan, gerek telefonla arayarak, gerekse mesajlarıyla bizleri mutlu eden tüm herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Share
167 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?