logo

Ödüllü Aileler Yarışıyor Yarışması Başladı

Ödüllü Aileler Yarışıyor  Yarışması Başladı

Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Vezirköprü Kızılay İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ” Aileler Yarışıyor ” yarışmalarının ilki Salı günü gerçekleştirildi.
12 Temmuz Pazartesi günü sona eren başvuruların ardından Salı günü yarışmanın ilki olan Baba-Oğul ve Anne-Kız parkur mücadelesi nefesleri kesti.

Merdiven yürüyüşü, yüksek engel, top değiştirme, tekerlek geçişi, engel geçişi, slalom, sağ-sol sıçrama, alttan – üstten geçiş ve bayrak alma mücadelesi ile son bulan 8 farklı parkurdan oluşan müsabaka izleyicilerin beğenisini topladı.
Yarışma sonrasında ise dereceye girerek ödül almaya hak kazanan ailelere ödülleri verildi.
Etkinlikle ilgili bilgi veren Vezirköprü Türk Kızılayı Başkanı Bekir Kurtoğlu; “Korona virüs dünyada ve ülkemizde ailelerimizi, gençlerimizi, hepimizi evlere hapsetti, aileler ve gençlerimiz için moral motivasyon olacak güzel bir organizasyon olacağına inanıyoruz ve projemizde ailelerin çocuklarıyla spor yapmasını, yine gençlerin de spor yapmasını hedefliyoruz, ilgiye ve katılım dikkate alınarak her yıl geleneksel olarak devam ettirmeyi düşünüyoruz” dedi.

Share
22 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?