logo

Offroad Heyecanına Sayılı Günler Kaldı

Offroad Heyecanına Sayılı Günler Kaldı

Vezirköprü Offroad Kulübü tarafından her yıl organize edilen yarışlar bu yıl da düzenlenecek.
03 Ağustos 2019 Cumartesi günü, “Türkiye Trial Şampiyonası 3. Ayak” yarışı ve 04 Ağustos 2019 Pazar günü, “Karadeniz Offroad Kupası 3. Ayak” yarışı Vezirköprü Offroad Kulübü tarafından Vezirköprü İncesu Mevkiinde gerçekleştirilecek.

Veziroff, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Vezirköprü Belediyesi ve Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü’nün katkıları ve Peliparke Ana Sponsorluğunda ve “Peli Offroad Fest” adı altında yapılacak olan otomobil sporlarının farklı iki branşını sporseverlerle buluşturmayı planlıyor.
İlçemizde yapılan başarılı organizasyonlarla katılımcıların ve seyircilerin de takdirini toplamayı başaran offroad yarışları yine bölgenin ilgisini çekecek.
02 Ağustos 2019 Cuma günü Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz Bölgelerinden gelen katılımcı sporcular ve kulüplerle Vezirköprü’de yer alan Vezirsuyu Tabiat Parkında kamp etkinliği gerçekleşecek.
03 Ağustos 2019 Cumartesi günü motor gücü yüksek, dev modifiye araçların yarışacağı “Türkiye Trial Şampiyonası” yapılacak. 7 Ayaktan oluşan “Karadeniz Offroad Kupası 3. Ayak” yarışı 04 Ağustos 2019 Pazar Günü Saat: 11.30’dan itibaren seyircileri unutulmaz sahnelerin beklediği Peli Seyirci Özel Etabından start alacak. Organizasyon 18.15’de Vezirköprü Kültür Merkezinde yapılacak olan Kupa Töreni ile son bulacak.
Vezirköprü’nün doğasıyla iç içe koşulacak bu önemli organizasyona ev sahipliği yapacak olan Vezirköprü Offroad Kulübü, bu organizasyon için uzun süredir meşakkatli bir çalışma yürütmekte.
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Vezirköprü Belediyesi ve Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğünün katkılarıyla organize edilecek olan yarışın ana sponsoru Peliparke oldu.
Ayrıca sağlık sponsoru olarak da Samsun Liv Hospital sporculara destek verecek. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden katılım sağlayacak kulüplere ve yarışmacılara başarılar dileriz.

Share
145 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?

BENZER HABERLER

Kültür Sanat
NEYE YARAR

NEYE YARAR

Kültür Sanat
BİLMEDİN

BİLMEDİN

Kültür Sanat
Hayat Zorlaştı

Hayat Zorlaştı

Kültür Sanat
Dinlemedin

Dinlemedin

Kültür Sanat
NE FARKIN VAR

NE FARKIN VAR