logo

Offroad yarışları bu yıl da Vezirköprü de yapılacak mı?

Offroad yarışları bu yıl da Vezirköprü de yapılacak mı?

23-24 Eylül için çalışmalar başladı..

               Vezirköprü’de yapılan en iyi organizasyon olan ve düzenlendiği her oyunda hem Vezirköprü’nün hem de çevre ilçe ve illerden pek çok kişinin dikkatini çeken offroad yarışlarının bu yıl da ilçemizde düzenlenmesi için Veziroff’un ciddi gayret gösterdiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre; daha önce Türkiye Şampiyonasının bir ayağının da yapıldığı Kunduz offroad yarışları, Vezirköprü’den gerekli ilgiyi göremeyince Karadeniz ayağına düşmüştü.

Ancak, bu kadar büyük bir organizasyon için İlçedeki neredeyse tüm resmi kurum ve kuruluşların da katkı vermesi gerekiyordu. Hatta Samsun’dan dahi bu organizasyona destek olunması hem Samsun hem de özellikle Vezirköprü’nün tanıtımına çok büyük katkısı olan bu büyük organizasyonun devamlılığı açısından önemliydi.

Edindiğimiz bilgiye göre 23-24 Eylül 2017 tarihlerinde Türkiye Offroad Şampiyonası 6. Ayak yarışmaları ve Karadeniz Mahalli Offroad Kupası 3. Ayak yarışları aynı organizasyonda birleştirilerek mini bir otomobil festivali düzenlenecek.

Bu organizasyonun Samsun’da yapılmasına karar verildi. Ancak Samsun’da Vezirköprü Kunduz’un tercih edilip edilmeyeceği henüz kesinleşmedi.

Share
794 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?