logo

Öğretmenlere Rekor Promosyon Ödenecek

Öğretmenlere Rekor  Promosyon Ödenecek

İlçemizde yapılan Maaş Promosyon İhalesinde ilçemiz yetkili sendikası Eğitim Bir Sen’in gayretleriyle adeta rekor kırıldı.
Maaş promosyon komisyonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü, yetkili sendika başkanı ve 3 okul müdürü bulunduğu ihale programı, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda geçtiğimiz hafta Cuma günü gerçekleştirildi.
İhale programına, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özata başkanlığında Yetkili Sendika olarak Eğitim Bir Sen Vezirköprü İlçe Temsilcisi Haşan DURSUN, okul müdürleri ve banka temsilcileri katıldı.
6 Bankanın katıldığı ihalede finale Yapı Kredi Bankası ve Halk Bankası kaldı. İhalede en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası öğretmenlere 3 yıllığına 4.826,00 TL promosyonu peşin olarak ödeyecek.
Eğitim Bir Sen Vezirköprü İlçe Temsilcisi Hasan Dursun “Canlı yayın önerimiz de dahil hem şeffaflık, hem rekabet sağlanması için gerekli çalışmaları yaptık ve sonuç aldık.
Emekçilerimizin haklarını her zaman olduğu gibi burada da savunduk ve yetkili sendika olarak belki de Türkiye’de rekor promosyon anlaşmasının altına imzamızı attık. Daha öncede söylediğimiz gibi biz Eğitim Bir Sen Vezirköprü İlçe Temsilciliği olarak Vezirköprü nün en büyük sivil toplum kuruluşuyuz ve bu bilinçle çalışıyoruz. Komisyon üyelerine, katılan bankalara, üyelerimize, tüm camiamıza ve emeği geçenlere şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Share
41 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?