logo

Özaydın Aile Hekimi Oldu Yerine Karabağ Atandı

Özaydın Aile Hekimi Oldu Yerine Karabağ Atandı

Vezirköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü görevini 7 yıldır sürdüren Dr. Hacer Özaydın Gölköy Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile Hekimi olarak göreve başladı. Yerine ise Atakum İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde Koordinasyon Sorumlusu olarak görev yapan Mehmet Fatih Karabağ atandı.
2013 yılında Havza Ortaklar Aile Hekimi iken Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile Vezirköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Dr. Hacer Özaydın Gölköy Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile Hekimi olarak göreve başladı.
Görev yaptığı süre içerisinde düzenli ve vaktinde işlerini yaparak görevini sürdürdüğünü ifade eden Özaydın; “Özellikle bu yorucu süreçte aileme yeteri kadar zaman ayıramıyordum. Bu nedenle de görevimden ayrılma kararı aldım. Şuanda görev yaptığım Aile Hekimliği’nde ilçemize daha iyi hizmet etmeyi kendime uygun gördüm.” Dedi.
2020 yılı sonunda Gölköy Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile Hekimi olarak göreve başlayan Hacer Özaydın’dan boşalan göreve Atakum İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde Koordinasyon Sorumlusu olarak görev yapan Mehmet Fatih Karabağ atandı.
Görevine hızlı başlayan Karabağ, atanması ile ilgili olarak; “Atakum’da İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde Koordinasyon Sorumlusu iken Koronavirüs sürecinde filyasyon ekibinde görev aldım. 1 Aralık itibariyle de Vezirköprü ilçemizde göreve başladım.” Dedi.
Müdürlerimize yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

Share
63 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?