logo

Peli Offroad Fest İncesu’da yapılacak. Hafta sonu Offroad zamanı..

Peli Offroad Fest İncesu’da yapılacak. Hafta sonu Offroad zamanı..

Türkiye Trial Şampiyonası’nın 3. Ayak yarışı Cumartesi günü ve Karadeniz Offroad Kupası 3. Ayak yarışı Pazar günü yapılacak.

Vezirköprü’nün en iyi organizasyonlarından biri olan Offroad yarışları hafta sonu Vezirköprü’de yapılacak.
Bölgeden de birçok yarış severin ilgiyle izlediği, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Vezirköprü Belediyesi ve Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü’nün katkıları, Peli Parke ana sponsorluğu ve Samsun Liv Hospital’in desteğiyle ile organize edilen offroad yarışları 3-4 Ağustos tarihlerinde Vezirköprü İncesu Mevkii’nde yapılacak.
Vezirköprü’de üst üste istikrarlı şekilde yapılan ve her organizasyonu birbirinden güzel olan offroad yarışmaları bu yıl 3-4 Ağustos tarihlerinde İncesu Mevkii’nde yapılacak.
Peli ana sponsorluğunda ve Vezirköprü Offroad Kulübü tarafından Vezirköprü İncesu Mevkii’nde gerçekleştirilecek olan “Türkiye Trial Şampiyonası 3. Ayak” yarışı 03 Ağustos 2019 Cumartesi günü, “Karadeniz Offroad Kupası 3. Ayak” yarışı ise 04 Ağustos 2019 Pazar günü tamamlanacak.
“Peli Offroad Fest” adı altında yapılacak olan yarışlar otomobil sporlarının iki farklı branşını sporseverlerle buluşturmayı planlıyor. 02 Ağustos 2019 Cuma günü Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz Bölgeleri’nden gelen katılımcı sporcular ve kulüplerle Vezirköprü’de yer alan Vezirsuyu Tabiat Parkı’nda kamp gerçekleşecek. Motor gücü yüksek, dev modifiye araçların yarışacağı “Türkiye Trial Şampiyonası” 03 Ağustos 2019 Cumartesi günü yapılacak. 7 ayaktan oluşan ve 04 Ağustos 2019 Pazar Günü saat: 11.30’da Peli Seyirci Özel Etabı ile start alacak olan Karadeniz Offroad Kupası 3. Ayağı ise seyircilere heyecanlı bir yarışa tanıklık etme fırsatı sunacak. Organizasyon 18.15’de Vezirköprü Kültür Merkezi’nde yapılacak olan Kupa Töreni ile son bulacak.

Share
182 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?