logo

Şahinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Sağlık Şenliği Düzenlendi

Şahinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Sağlık Şenliği Düzenlendi

Şahinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından her ay düzenlenen “Meslek Liseliler Ailelerle Buluşuyor” etkinliği kapsamında bu ay da Köprülü Mehmet Paşa Parkı önünde Sağlık Şenliği düzenlendi.

Şenliğin açılışını İlçe Kaymakam Halid Yıldız Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özata ve Şube Müdürü Muhsin Yıldız birlikte yaptılar.
Açılış sonrası öğrenciler tarafından şenlikte tansiyon ölçümü, kan şekeri ölçümü, ağız ve diş sağlığı, organ bağışı, sağlık psikolojisi ve sağlıklı beslenmeyle ilgili bilgilendirilme yapıldı.

Şahinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mecit Bedük; “Vezirköprü halkımızın yoğun ilgisiyle Sağlık Şenliğimiz büyük teveccüh görmüştür. Sağlık şenliğimize maddi ve manevi desteklerinden dolayı Vezirköprü Devlet Hastanesi Başhekimi Osman Karakuş’a, Başhekim Yardımcısı Şükriye Yılmaz Özçubukçu ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Mine Şen Çaloğlu’na, Ağız ve Diş Sağlığı Başhekimi Fuat Kaplan’a, Ağız ve Diş Sağlığı Müdürü Hilmi Atıcı’ya, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Akif Tapur’a ve Nurten Güneş ‘e teşekkürlerimizi iletiyoruz.” Dedi.

Bedük; “Okulumuz Sağlık Hizmetleri Bölümü öğretmen ve öğrencilerimizin Sağlık Şenliği için fedakârca çalışmalarından dolayı okul idaresi olarak teşekkür ederiz.” İfadelerine yer verdi.

Share
5 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?