logo

“Şahinkaya Unlu Mamuller Ekmek Fırını” Hizmete Açıldı

“Şahinkaya Unlu Mamuller  Ekmek Fırını” Hizmete  Açıldı

İlçemiz Toki konutlarında hizmet verecek olan “Şahinkaya Unlu Mamuller Ekmek Fırını” işletmesi geçtiğimiz hafta Cuma günü hizmete açıldı.

Nalbantlı Mahallesi’ndeki TOKİ Konutlarında açılan işyerinin açılışına, İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya, Ziraat Odası Başkanı Arslan Kaya, Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, İyi Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Salih Gürbüz, esnaflar ve çok sayıda davetliler katıldı.

İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya tarafından yapılan duanın ardından işyerinin açılışını İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya, Vezirköprü Ziraat Odası Başkanı Arslan Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt, İYİ Parti İlçe Başkanı Salih Gürbüz birlikte yaptılar.

Açılışın ardından konuşan firma sahipleri İsmail Şahin ve Ayhan Kayalı; “Öncelikle işyerimizin açılışına katılan herkese teşekkür ediyoruz.” Dediler.
Şahin ve Kayalı; “İlçemize kazandırdığımız işyerimizle tüm Vezirköprü halkının hizmetindeyiz. Özel günlerde isteğinize göre pide siparişi de alıyoruz. Hergün taze ve lezzetli ekmeklerimizle tüm halkımızı işyerimize davet ediyoruz.” Şeklinde konuştular.

Share
22 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?