logo

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Çalışmaları Yerinde İnceledi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Çalışmaları Yerinde İnceledi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Cumartesi günü Vezirköprü’ye gelerek yapılan çalışmalar hakkında incelemelerde bulundu.

Yerel seçimler sonrasında ilçelere verdikleri yatırım sözlerini inceleme kapsamında Vezirköprü’ye gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ve Büyükşehir Belediyesi Vezirköprü Fen İşleri Şube Müdürü İbrahim Özer’den yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak, Samsun genelinde söz verdikleri tarihte tüm altyapı yatırımlarını tamamlayacaklarını dile getirdi.
İlçemizde Karlı, Ovacık, Esen, Boruk, Kırma ve Kapaklı eşme Mahallelerindeki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Demir, muhtarlarla da görüştü.
Demir muhtarlarla yaptığı görüşmede; “Kısa zamanda Samsun genelinde vatandaşımıza verdiğimiz hizmet sözlerimizi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Vezirköprü ilçemize yapılan yatırımları, hizmetlerimizi yerinde gördük. Yaptığımız tüm bu hizmetlerde en büyük destekçimiz olan muhtarlarımıza teşekkür ederim.
Samsun’umuza birlikte hizmet etmeye, hemşehrilerimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz. Çünkü biz büyük bir aileyiz. Her bir vatandaşımızın huzuru ve mutluluğu, onların konforu için çalışmaya devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.
Mahalle ziyaretlerinin ardından Vezirköprü Devlet Hastanesi yeni binasını da ziyaret eden Demir, yaptığı incelemelerin ardından ilçeden ayrıldı.

Share
38 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?