logo

Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği seçiminde Vezirköprü’den 5 İsim Listeye Girdi

Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği seçiminde Vezirköprü’den 5 İsim Listeye Girdi

Cumartesi günü Samsun’da düzenlenen Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği seçiminde tek liste ile gidilen seçimde ilçemizden 5 isim listeye girdi.

Cumartesi günü Samsun’da düzenlenen ve tek aday olan mevcut başkan Hacı Eyüb Güler’le seçime gidilen Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği başkanlığı seçiminde ilçemizden 5 isim yönetime girdi.

Seçim sonrasında açıklama yapan Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Hacı Eyüb Güler, “Cumartesi günü gerçekleştirilen Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği seçiminde tek liste ile 3.dönemde de Başkanlık makamına layık görüldüm. Yanımda olan Yönetim Kurulu Üyelerime, Oda Başkanlarıma beni destekleyen tüm dostlarıma teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Yapılan seçimin ardından Güler’in başkanlığında ilçemizden Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Ercan Coşkun Yönetim Kurulu Asil adayı olarak listeye girerken, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Orhan Şahin ve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Adem Başer ise yedek olarak yönetim kuruluna seçilen isimler oldu.

Disiplin Kurulu’na ise yine ilçemizden Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Ümit Çörüş Asil olarak listeye girerken Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanı Önder Erdem ise yedek olarak listeye giren isimler oldu.   

Görev alan tüm isimlere başarılar diliyoruz.

Share
12 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?