logo

Sanayi Odası İftar Yemeği Düzenledi

Sanayi Odası İftar Yemeği Düzenledi

Geçtiğimiz hafta bir restoran’da Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası İftar Yemeği düzenledi.
Yemeğe katılanlar arasında, Vezirköprü Ticaret ve Sanayi odası başkanı Abdulkadir fişekçi, Vezirköprü İlçe Müftüsü Ali Erbaş, Samsun Ticaret Borsası Yönetim kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeymk2ki Mürzioğlu, Çarşamba Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Ahmet Yılmaz, Havza Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Erkan Acar, Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dursun Dağdelen, Belediye Meclis üyeleri ve siyasi Partilerin olduğu görüldü.
Karma Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Fişekçi yemekte yaptığı konuşmada; Geleneksel olarak düzenlediğimiz Vezirköprü Sanayi Odası iftarımızda bizi onurlandırdığınız için hepinize teşekkür ederim. Hoşgeldiniz şeref verdiniz. Oda olarak size yaptıklarımızı ve yapmak istediklerimizi bahsetmek istiyorum. Üyelerimizle birlikte yurt içi ve yurt dışı ziyaretlerinde bulunduk. İnşaat, mobilya, tarım, hayvancılık ve gıda fuarlarına sizin ve ilçemizin ufkunu genişlete bilmek için katıldık. En iyi yatırımları yaptık ve yapmak için devam edeceğiz.
Üyelerimizi İşkur ve Kosgeb’ten bilgilendirme ve faydalandırmak için uğraşıp aracı olmaya çalışıyoruz. Odamızı 5 yıldızlı bir oda yapmak için akditasyon başvurumuzu yaptık. Elektronik siteme geçiyoruz internet üzerinden üyelerimiz birçok işini yapabilecek. Karma sanayi sitesi büyükşehir belediyesinin Ercümen onayından geçmiştir. Ve bu içişleri bakanlığına gitmiştir. İnşallah bundan sonra Büyükşehir belediyemizle oturup Karma sanayimizi kuracağız.
Kooperatifimize her geçen gün kayıtların daha da arttığını belirterek, İlçemizin buna çok ihtiyacı var çok fazla talep alıyoruz, bu elzem hale gelmiş konuyu çözeceğiz diyerek, İlçemiz, genç nüfusa sahip bir ilçe; bu nüfusun bize sağladığı imkânlardan, maksimum düzeyde faydalanmalıyız. Bu gençlerimizi kaybetmeden Gençleri çalışmaya, üretmeye ve üretim aşamalarına daha fazla dâhil olmaya teşvik etmeliyiz dedi.

Share
941 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?