logo

Şekerbank Vezirköprü Şube Müdürü Özhan Önder Görevine Başladı

Şekerbank Vezirköprü Şube Müdürü Özhan Önder Görevine Başladı

Şekerbank Vezirköprü Şube Müdürü İlker Ceran’ın tayin olması nedeniyle boşalan şube müdürlüğü görevine atanan Özhan Önder görevine başladı.
Geçtiğimiz hafta Perşembe günü görevine başlayan ve 13 yıldır Samsun’da Şekerbank bünyesinde görev yaptığını belirten Şube Müdürü Önder; “Bu süre içerisinde Karadeniz Bölge Müdürlüğü Bireysel Bankacılık Yönetmeni, Bafra Şubesi’nde Kobi Bankacılığı Pazarlama Yönetmeni ve Samsun Şubesi Ticari Bankacılık Pazarlama Yönetmeni olarak görev yaptıktan sonra Vezirköprü’ye atandım.” Dedi.
Aslen Bafra’lı olan Şube Müdürü Özhan Önder; “Şekerbank, vizyon olarak aktif büyüklükte ilk on özel banka arasında küçük işletmelerin finansmanında lider banka olarak yer almayı, misyon olarak ise, Anadolu bankacılığı anlayışıyla köyden kente yerel özellikleri ve ihtiyaçları dikkate alan, bankası olmayanları ise bankacılık hizmetleriyle tanıştıran, mutlu müşteri, çalışan ve ortaklarıyla değer yaratmak, birlikte büyüyen, gücünü köklü geçmişinden alan çağdaş bir bankadır.” İfadelerini kullandı.
Evli ve bir çocuk babası olduğunu ifade eden Önder; “Vezirköprü, en fazla köye sahip olan ilçelerden biri olması nedeniyle çok güzel potansiyele sahip bir ilçe. Ayrıca İnsanları çok iyi ve çok yardımsever. Burayı çok sevdim. İnşallah görev süremiz boyunca çok güzel çalışmalar gerçekleştiririz.” Dedi.Başarılar diliyoruz.

Share
63 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?