logo

Semra Güzellik Salonu Hizmete Açıldı

Semra Güzellik Salonu Hizmete Açıldı

İlçemizde faaliyet gösteren güzellik salonlarına Pazartesi günü itibariyle Semra Güzellik Salonu da eklendi.
Fazıl Ahmet Paşa Mahallesi 112.Sokak No: 3 (Medisam Bitişiği)’nde faaliyete başlayan işyerinin açılışını Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, Atatürk Mahallesi Muhtarı Ayhan Alper ve işyeri sahibi Semra Gül Demir birlikte yaptılar.

İşyerinin açılışı sonrası konuşan Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis; “İlçemizde faaliyete giren işletmeler arasında yerini alan ve bu gün açılışını gerçekleştirdiğimiz, Semra Demir kardeşimizin, Semra Güzellik Salonu ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Rabbim bol bereketli kazançlar versin. Kendilerine nazik davetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

İşyeri sahibi Semra Gül Demir ise gazetemize yaptığı açıklamada; “Vezirköprü’müze kazandırmış olduğum Semra Güzellik Salonu’nda tüm bayan müşterilerimizin güzellik adına aradıkları tüm hizmetleri güler yüz ve kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden gerçekleştirecek olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.” Şeklinde konuştu.

Demir; “İşyerimin açılışına katılarak bizleri onurlandıran başta Sayın Belediye Başkanımız İbrahim Sadık Edis beye, bu mutlu günümde yanımda olan kıymetli aileme ve tüm misafirlerime teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Share
10 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?