logo

Sezon öncesi Son Hazırlık Maçını Kavak Gençlikspor’la Yaptı

Sezon öncesi Son Hazırlık Maçını Kavak Gençlikspor’la Yaptı

Vezirköprü Belediyespor U-16 takımı sezon öncesi hazırlıklarını sürdürürken son hazırlık maçını geçtiğimiz Pazar günü Vezirköprü İlçe Stadı’nda Kavak Gençlikspor’la gerçekleştirdi.
40’ardan 80 dakika olarak gerçekleştirilen hazırlık maçının ilk yarısının ilk golü temsilcimiz Vezirköprü Belediyespor’un başarılı oyuncusu Hakan Tanır’ın 6.dakikada bulduğu golle geldi.
Golün ardından moral bulan takımımız ilk golün hemen 10 dakika sonrasında 16.dakikada Eren Meral’in ayağından bulduğu golle durumu 2-0’a getirdi.
Karşılaşmanın tempolu bir şekilde geçen ilk yarısı 2-0’lık skorla temsilcimiz lehine sonuçlandı.
Maçın ikinci yarısında da tempolu mücadelesini oyundan bırakmayan temsilcimiz Vezirköprü Belediyespor U-16 ekibi 45.dakikada Mehmet Civcivoğlu’nun ayağından bulduğu golle durumu 3-0’a getirdi.
Etkili oyununu sürdürerek 52.dakikada yine Mehmet Atalay’ın attığı golle durumu 4-0’a getiren temsilcimiz 60.dakikada Atalay Yiğit’in attığı golle durumu 5-0 yaptı.
Bu dakikadan sonra rakip takım Kavak Gençlikspor tek golünü 65.dakikada bularak durumu 5-1’e getirse de mücadeleden kopmayan takımımız hemen 3 dakika sonrasında 68.dakikada yine Atalay Yiğit’in attığı golle durumu 6-1’e getirdi.
Maçın son dakikası olan 80.dakikada yine Atalay Yiğit skoru belirleyen golü attı ve maç 7-1 gibi farklı bir skorla temsilcimiz lehine sonuçlandı.
Maçın ardından konuştuğumuz Vezirköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Onur Karakuş; “Maçlara şampiyon olmak amacıyla çıkıyoruz. Gençlerimize sonuna kadar güveniyoruz ve her zaman arkalarında ve destekçileri olacağız.
Onların iyi bir yerlere gelebilmeleri için gerek maddi gerekse manevi olarak mücadelemizi sürdürüyoruz, sürdürmeye de devam edeceğiz.” Dedi.

U-16’da İlk Randevu Cumartesi
2021-2022 Sezonuna 6 Kasım Cumartesi günü başlayacak olan takımımız Vezirköprü Belediyespor ilk maçını kendi saha ve seyircisi önünde saat: 14.00’de İlkadım Yab-Pa ile gerçekleştirecek.
Temsilcimize başarılar diliyoruz.

Share
7 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?