logo

“Sporda Biz de Varız” Etkinliği’nde Ödüller Sahibini Buldu

“Sporda Biz de Varız” Etkinliği’nde Ödüller Sahibini  Buldu

Geçtiğimiz hafta Çarşamba ve Perşembe günü İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile hayata geçirilen “Sporda Bizde Varız” projesinin Sporcu Tarama Programı, “Gençlikten Geleceğe Bağımsız Türkiye” konulu mektup yarışması ve Samsun geneli “Madde Bağımlılığı Türleri” temalı Resim Yarışması düzenlendi.

Vezirköprü İlçe Stadında düzenlenen etkinliklerin ardından çeşitli dallarda dereceye giren öğrencilere hediyeler verildi. Bu kapsamda düzenlenen, Vezirköprü Geneli 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı “Gençlikten Geleceğe Bağımsız Türkiye Konulu Mektup “Yarışması’nda Ortaokullar arası 1.olan Karkucak Ortaokulu’ndan Şefika Çiğdem ve 2.olan Gömlekhisar Ortaokulu’ndan Semanur Bilgin ödülünü İlçe Emniyet Müdürü Rıdvan Koç’tan aldı.

Yine “Gençlikten Geleceğe Bağımsız Türkiye Konulu Mektup “Yarışması kapsamında 3.olan Çekalan Ortaokulu’ndan Aliye Akyol ve “Gençlikten Geleceğe Bağımsız Türkiye Konulu Mektup “Yarışması Liseler arası 1.si Köprülüler Anadolu Lisesi’nden Mehlika Tuğba Zengin de ödülünü İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özata’dan aldı.

“Gençlikten Geleceğe Bağımsız Türkiye Konulu Mektup Yazma” Yarışmasında 2.olarak ödül almaya hak kazanan Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi’nden Gazi Mustafa Atak ve 3.olan Ahmet Faik Kız Anadolu Lisesi’nden Öznur Bildir ise ödülünü İlçe Sağlık Müdürü Vekili Orhan Aydoğdu’nun elinden aldı.
Samsun geneli Ortaokullar Arası “Madde Bağımlılığı Türleri Temalı” Resim Yarışması’nda dereceye girerek, 1.olan Narlısaray Ortaokulu’ndan Medine Işıldak ve 2.olan Yağınözü Ortaokulu’ndan Dilek İnce ise ödülünü Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar’ın elinden aldı.

Share
28 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?