logo

Teşekkür ederiz..

Teşekkür ederiz..

65. yılımızı geride bırakmamızın ardından kutlamalar devam ediyor…

Teşekkür ederiz..

Vatandaş Gazetesi’nin yolculuğuna ortak olan dostlarının kutlamaları bu hafta da sürdü.
İlçemizin yetiştirdiği değerli insanlardan biri olan Prof.Dr. Asım Kaytaz “Vatandaş Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutlar, Vefai amcayı sevgi ve saygıyla anarım” dediği mesajında sevgi ve selamlarını yolluyordu.
Vezirköprü Belediyesi çalışanlarından Abdullah Kavşak, Arif Genç, Samsun’dan Ferruh Karadaş, Meşe İletişim Danışmanlığı’ndan Mert Aybars “Merhaba, Vezirköprü Vatandaş gazetesinin kuruluş yıl dönümünü kutlar, güzel haberlerle dolu daha nice mutlu yıllar dilerim. Saygılarımla” mesajıyla 65. yılımızı kutlayanlar arasında oldular.
  Tabakhane Mahallesi Muhtarı Kazım Aslan, Türk Eğitim-Sen Samsun 2 Nolu Şube Başkanı Bünyamin Kamçi, aile dostumuz Cömert Sigorta sahibi Nuri Cömert ve oğlu Anıl Cömert, Mimar Fethiye Fitnat Savaş’ta bizi ziyaret eden dostlarımız arasındaydılar.
Eski Vatandaşçı Yırtıcı..
Vatandaş Gazetesi’ne  yıllarca hizmet vermiş isimlerden olan güler yüzlü abimiz Mehmet Yırtıcı göndediği notta ; “19 Ocak 1959 yılından beri Vezirköprü’nün eli ayağı, gözü kulağı olan Vatandaş Gazete ve Matbaa İşletmesi’nin kuruluş yıldönümünü ben de eski bir çalışanı olarak başta kurucusu olan rahmetli Vefai abim, Mustafa Şahin ve Mustafa Kayalı kardeşimin mekanı cennet olsun. Uzun yıllar beraber çalışma fırsatı bulduğum bu güzel insanlarla dolu Vatandaş tarihi ve şimdi sahibi olan Göktan kardeşimle tüm çalışanlarının 19 Ocak kurluş yıldömnümünü kutlar, nice nice başarılı haberlere imza atmalarını dilerim” diyordu.
Geleneksel birliktelik yemeği
Vatandaş Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünde Hacımet Yılmaz ve Ziya Akbaş’ın yıllardır atlamadan hazırladıkları yıldönümü yemeğinde bu yıl da birlikte olma şansı yakaladık.
Temennimiz daha uzun yıllar bu masa etrafında bir araya gelerek, Vatandaş ve Vezirkprü üzerine sohbetlerimizi sürdürebilmektir.
Sosyal Medya
Gazetemizin kuruluş yıldönümü nedeniyle sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşan; Yusuf Ceylan, Resul Genç, Baha Kalaycıoğlu, Cemil Ciğerim, Veli Akyol ve Nimet Şalıvar’a da teşekkür ediyoruz.
Bu yıl dönümümüzde de bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımızla birlikte nice yıllara; teşekkürler..

Share
511 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?