logo

Ticaret Odası Seçim kararı aldı…

Ticaret Odası  Seçim kararı  aldı…

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim kararı alındı. Ekim – Kasım aylarında bitirilmesi beklenen Ticaret Odası seçimleri için çalışmalar başlarken, kesin seçim tarihi henüz netleşmedi.

Ekim ya da Kasım içerisinde yeni yönetim kurulu için sandık konacak

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim kararı alındı.

Organ seçimleri yapıldıktan sonra oluşan yönetim kurulunun kendi içinde başkan seçtiği Ticaret ve Sanayi Odası’nda ay sonuna kadar eksikleri olanların ve oy kullanmak isteyenlerin eksiklerinin giderilmesi istendi.

Vezirköprü Ticaret Odası seçimlerinin Ekim ya da Kasım ayı içerisinde muhakkak tamamlanacağı kaydediliyor.

Genel merkezden gelen yazı üzerine seçim hazırlıklarına başladıklarını belirten Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Fişekci:

– Seçimlerimiz için start verilmiş oldu. Kendi organlarından, gruplarından aday olmak isteyenler varsa bu işler herkese açık. Biz kendi ekibimizi oluşturarak yeniden aday olacağız. Şimdiden hayırlı olsun. Dedi.

Prag ertelendi..

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nın bu ay içerisinde yapılması planlanan Prag gezisinin de seçimler sebebiyle ertelendiği belirtildi.

Samsun ve diğer ilçelerdeki odalarda da seçim çalışmaları nedeniyle katılımın düşük olması, üyelerin seçime gireceklerinin daha rahat olması amacıyla Prag gezisinin başka bir tarihe ertelendiği öğrenildi.

Şimdi, Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nda mevcut yönetime karşı aday ya da adayların olup olmayacağı merak ediliyor.

Share
1791 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?