logo

Toplum Yararına Projesi İçin Kura Çekimi Yapıldı süreli 29 geçici işçi alımına, tam 603 başvuru yapıldı…

Toplum Yararına Projesi İçin Kura Çekimi Yapıldı süreli 29 geçici işçi alımına,  tam 603 başvuru yapıldı…

Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce İş-Kur kapsamında ilçemize bağlı okullarda 2021-2022 Eğitim – Öğretim Yılı ikinci dönemi boyunca üç ay süreyle görev alacak olan 29 personel için ilçemizden toplam 603 kişi başvuru yaptı.

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Atatürk İş Merkezi salonunda noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekiminde Mart, Nisan ve Mayıs aylarında okullarda görev alacak olan 29 kişinin ismi belirlendi.

29 kişinin alınacağı yere 603 kişinin başvurduğu öğrenildi.
Bu isimlerden 20’si merkez okullarında, 9’u ise kırsal mahallelerdeki okullarda görev alacaklar.

3 ay süreyle merkez ve kırsal mahallelerde görev alacak olan vatandaşların isimleri ise şöyle:
Kırsal Mahalleler; Sofular İlkokulu – Sevda Kalmış, Nazmiye Osman Kolay İlkokulu – Şükran Alağaç, Sırbaşmak İlkokulu – Nurcan Durmuş, Kabalı ilk ve Ortaokulu – İbrahim Kaplan, Göl İlk ve Ortaokulu – Elif Kurnaz, Beşpınar İlk ve Ortaokulu – Zafer Koç, Karaköy İlkokulu – Songül Kırık, Öğürlü İlkokulu – Gülseren Altun, Gömlekhisar İlk ve Ortaokulu – Orhan Özbakır.
Merkez mahallelerde ise; Gülfidan Etli, Ahmet Kaya, Neriman Yıldız, Esma Edis, Aynur Gerizli, Ayşe Sağlam, Nuran Kurnaz, Süleyman Gazi, Ahmet Sağlam, Ceyhun Aktaş, Emine Karataş, Emine Can, Fatıma Işık, Safiye Sayar, Ferya Karaca, Nuriye Çavuş, Hatice Erdoğan, Hülya Zengin, Döndü İşleyen, Nevin Kurnaz görev alacak isimler olarak belirlendi.

Share
25 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?