logo

Ülkede gerçekten birlik, dirlik isteyenler “Hayır” diyor

Ülkede gerçekten  birlik, dirlik  isteyenler  “Hayır” diyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Haluk Koç CHP Milletvekilleri Kemal Zeybek, Hayati Tekin, CHP İl Başkanı Tufan Akçagöz ve eski Milletvekili Suat Binici geçtiğimiz pazartesi günü ilçemize gelerek ‘HAYIR’ çalışması yaptılar.

Haluk Koç Partide yaptığı konuşmada;
– Bizim arkamızda para babaları yok. Bizlerin arkalarında tek bir şey var ülkemize kendimizi borçlu hissetmemizin verdiği bir güç var. Dedi.
16 Nisan’da parti tercihi yapılmayacağını belirten Koç, bu partiler üstü bir karar Bu ülkeyi seven, bu ülkede kardeşçe yaşamak isteyen, ülkenin bölünme riskine karşı uyanık olan, hakkın hukukun üstün olmasını isteyen herkesin çok ciddi düşünmesi gerekir. İstikrar gelecek diye propaganda yapıyorlar. 15 yıldır iktidarlar, 15 senedir istikrar geldi mi? Onlara istikrar var. Ama halka yok.
Türkiye’de hiç kimsenin mal ve can güvenliği yok. Açıkça söylüyorum sabah bir kanun hükmünde kararname ile kimin malına çöküleceği belli değil örnekler çok şimdi her yerden fetöcü çıkıyor. Ama bir tek siyasetçiden çıkmıyor. Bu siyasi işin suçluları nerede çok uzağa gitmeyelim. Dönsün sağına soluna baksın. Akşamda gitsin aynaya baksın sorumlular orda.
Koç: anketler de hayır oyunun yüksek olduğunu, bu ülkeye gerçekten borçlu olduğunu hiss12edenler bu ülkenin bölünmesini istemeyen bu ülkeyi sevenler, ülkede gerçekten birlik, dirlik isteyenler “Hayır” diyerek onlara karşı çıkıyorlar. Dedi.
“Şeyh Sait Cumhuriyet kurulduktan sonra İngilizlerin kışkırtmasıyla isyan eden bir vatan hainidir.” Türk milletinde asla ama asla vatan hainine bir Fatiha okumaz; okusa okusa lanet okur.
Hayır çıkarsa Binali de kurtulacak. Başkanlığı da kurtulacak. Kardeşlerim bu ülke hepimizin hep beraber eşit haklara sahip eşit hukuku paylaşan Cumhuriyetin eşit yurttaşları olarak beraber yaşayacağız. 16 Nisan’da bizim başımıza örülmek istenen bu büyük tuzağı hep beraber namuslu helal oylarımızla “Hayır” oylarımızla bozacağız.
Herkese hepimize Hayırlı olsun. Dedi.

Share
1021 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?