logo

Vakıfbank Vezirköprü Şubesi Yeni Yerine Taşındı

Vakıfbank Vezirköprü Şubesi Yeni Yerine Taşındı

İlçemizde kurulduğu 2013 yılından bu yana hizmet veren Vakıfbank Vezirköprü Şubesi yeni yerinde hizmete başladı.
Yaklaşık 7 yıldır hizmet vermekte olan Vakıfbank Vezirköprü Şubesi yine bankalar caddesi üzerinde bulunan yeni binasına taşınarak Pazartesi günü itibariyle hizmete başladı.

Konuyla ilgili olarak bilgi veren Vakıfbank Vezirköprü Şube Müdürü Aykut Tosun; “2013 yılından bugüne kadar yaklaşık 7 yıl boyunca bir önceki binamızda hizmet verilmekteydi.
Ancak geçtiğimiz yıl göreve geldiğim ilk anda dikkatimi çeken bir durum olan alanımızın darlığı bizimle çalışan vatandaşlarımız için olduğu gibi, benim de dikkatimi çekiyordu. Daha geniş ve ferah bir ortamda hizmet vermek adına durumu gerekli üst mercilere aktarmamızın ardından yaklaşık bir yıl süren arayışın ardından eski binamızın karşısında bulunan bu binayı uygun bulduk.
Bina sahibiyle de anlaşmaya varılmasının ardından ise haftasonu şubemizi yeni yerimize taşıyarak Pazartesi günü itibariyle hizmete yeni binamızda başlamış olduk.” Dedi.
İki katlı olarak hizmet verecek olan bina hakkında da bilgi veren Şube Müdürü Tosun; “Binamızın giriş katında gişelerimiz, bireysel müşteri danışmanımız ve operasyon bölümümüzle halkımıza hizmet vereceğiz. Yine ikinci takımızda ise Tarım ve Kobi Bankacılığı alanlarımızla vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız.” Şeklinde konuştu.

Share
463 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?