logo

Vali Dağlı’dan jet hızında Vezirköprü Ziyareti

Vali Dağlı’dan jet hızında Vezirköprü Ziyareti

Hızlı şekilde Vezirköprü turu atan Vali Dağlı Cuma günü Vezirköprü’de bir dizi ziyarette bulundu.
Yeni açılan Vezirköprü Devlet Hastanesini ziyaret ederek programına başladı.
Vali Dağlı daha sonra Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı hastanesini ziyaret etti.

Ardından Vezirköprü Devlet Hastanesi eski Devlet Hastanesi binasını ziyaret eden Vali Dağlı ve beraberindeki heyet bu binanın bundan böyle hangi amaçla kullanılması gerektiği konusunda fikir alışverişinde bulundu.
Ardından Vezirköprü Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Dağlı ziyaret öncesi yaptığı kısa açıklamada; “Bugün yeni açılan devlet hastanesini ve diş hastanesini ziyaret ettik. Tüm halkımıza hayırlı olsun. Bu arada önceki devlet hastanemizi ne yapacağımız konusunda çalışma yapıyoruz. “ ifadelerine yer verdi.

Orta Camii’de kılınan Cuma namazı sonrası Taşhan’a geçen protokol, ilçemizin tanıtımında önemli isimlerden olan Bünyamin Kıvrak’tan Taşhan hakkında bilgi aldıktan sonra burayı gezdi. Ardından tarihi Bedesten çarşısını da ziyaret eden Vali Dağlı yine tarihi hakkında bilgi edindikten sonra Saat Kulesi ve İlçe Halk Kütüphanesini gezerek tarihi hakkında Kıvrak tarafından bilgilendirildi.

Geziden sonra Butik Otel’de düzenlenen öğle yemeğine katılan Vali Dağlı ve protokol Şahinkaya Kanyonu’nda düzenlenen gezinin ardından program sona erdi.

Share
38 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?