logo

VATANDAŞ GAZETESİ 62 yılı geride bırakıyor.. İlk Kutlama Vali Dağlı’dan Geldi

VATANDAŞ GAZETESİ 62 yılı geride bırakıyor.. İlk Kutlama Vali Dağlı’dan Geldi

19 Ocak 1959 yılında kurulan ve önümüzdeki sayısıyla 62 yılı geride bırakacak olan VATANDAŞ’ı ilk kutlayan Samsun Valisi Zülkif Dağlı oldu.

Kurulduğu ilk günden bu yana çizgisini hiçbir zaman bozmadan aynı yayın ilkesiyle 1959’dan bugüne yayın hayatını sürdüren ve Vezirköprü’nün sesini en iyi şekilde duyurmak amacıyla kurulduğu ilk günden bu yana kendini sürekli olarak geliştiren gazeteniz “VATANDAŞ” bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki yayın hayatı süresince aynı çizgiyle yayın hayatına devam edecektir.
Bu anlamda gazetemizin yeni yayın yılını kutlayan ilk isim ise Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı oldu. Vali Dağlı tarafından gönderilen yazılı kutlama mesajında “Gazetenizin kuruluş yıldönümünü kutlar, başta şahsınız olmak üzere çalışanlarınızla birlikte nice yıllar dilerim.” İfadelerine yer verildi.
Bir başka kutlama ise Mert Aybars’tan geldi. Aybars gönderdiği mesajda, “Vezirköprü Vatandaş gazetesinin kuruluş yıl dönümünü kutlar, güzel haberlerle dolu daha nice mutlu yıllar dilerim.” İfadelerine yer verdi.

Share
36 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?