logo

VATANDAŞ Gazetesi’nin 60. Yaşına girmesini kutlayan dostlarımız bu hafta da devam etti.

VATANDAŞ Gazetesi’nin 60. Yaşına girmesini kutlayan dostlarımız bu hafta da devam etti.

Mesleğin önde gelen temsilcilerinden Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Samsun Temsilcisi Cemil Ciğerim gönderdiği mesajla kutladı. Ciğerim mesajında;

“Gazetecilik mesleğine yakışır tarafsız, ilkeli ve objektif habercilik anlayışını başarıyla temsil eden Vatandaş Gazetesi’nin imtiyaz sahibi ve bütün çalışanlarının 60. kuruluş yıldönümünü kutlar, nice yılların aynı başarılarla sürdürülmesi temennisiyle saygılar sunarım.” Sözlerine yer verdi.

Yine komşu ilçe Havza’nın dertlerini aktarmaya çalışan meslektaşımız 25 Mayıs Gazetesi 60. Yıldönümümüzü kutlayanlardan oldu.

Bir mesaj da yıllardır Vezirköprü’yü taşıyan Dilek Seyahat’ten geldi. Hamdi Dilek gönderdiği mesajda;

“Yayın hayatınızda 59. Yılı bitirip 60. Yıla girmenizde başarılarınızın devamını diler, yayın hayatınızı kutlar; bugüne gelmenizde emeği geçen hayatta olmayan büyüklerinize Allah’tan rahmet dileriz.” Demiş. Teşekkür ediyoruz.

Vezirköprü özellikle Şekerbank müdürleri açısından şanslıdır. Önceki müdür Cüneyit Karakaş ile başlayan dostluğumuz şimdiki müdür İlker Ceran ile sürüyor. Şekerbank Vezirköprü Şube Müdürü İlker Ceran ve Hilal Morul da gazetemize gelerek yeni yaşımızı kutlayanlardan oldu. Kendileriyle güzel de sohbet imkanı yakaladık. Teşekkür ediyoruz.

Uzun yıllar muhtarlık, muhtarlar derneğinde ve ziraat odasında yöneticilik yapmış olan Aslan Berat Ünver de, gazetemizi ziyaret edenler arasındaydı. Her zaman bir gösteri yaparmışçasına yaşamdan kareler sunan Ünver, günümüzü neşelendirerek, gazetenin emektarlarına da saygılarını iletti.

Vezirköprü Belediyespor Teknik Direktörü Metin Yılmaz ziyaretinde, “hem Vezirköprü’ye hem de ilçemizdeki spora katkılarından dolayı Vatandaş Gazetemizi kutluyor ve nice yıllar diliyorum” Dedi.

Vezir Balıkçılık Kadri Çokgezen ve Çanaklı Muhtarı Rasim Delioğlu’da yeni yaşımızı kutlayanlardandı.

Vezirköprü M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan gelen el emeği göz nuru gemi maketi de bizleri mutlu eden hediyeler içindeydi.

İyi ki varsınız..

 

Share
718 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?