logo

Vezir-Ağaç Futbol Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Vezir-Ağaç Futbol Turnuvasında Ödüller  Sahiplerini Buldu

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında başlayan Vezirağaç Bölümler Arası Futbol Turnuvası’nda şampiyon geçtiğimiz Perşembe günü belli oldu.

Olimpiyat halı sahada oynanan iki karşılaşmanın öncesinde sahaya gelen davul zurna eşliğinde oyunlar oynayan sporcular ve seyirciler coşkulu dakikalar yaşadılar.
Seyir zevkinin yüksek olduğu final turnuvasında günün ilk mücadelesi üçüncülük için karşı karşıya gelen takımlar Sevkiyat ve Kimya Tesisleri Bölümü arasında oldu.
Karşılaşmanın normal süresi 5-5’lik beraberlikle sonuçlanınca penaltı atışlarına geçildi. Penaltılarda Sevkiyat Bölümü rakibi Kimya Tesisleri Bölümü karşısında 5-4’lük skorla üstünlük sağlayarak turnuvanın 3.sü oldu. Turnuvanın 4.sü ise Kimya Tesisleri bölümü oldu.

Aynı gün düzenlenen ikinci maçta ise Parke Bölümü, Kontraplak Bölümü ile karşı karşıya geldi. Maçta etkili oynayan Parke Bölümü mücadeleyi 4-0’lık üstünlükle kazanarak şampiyon oldu.
Karşılaşmaların tamamlanmasının ardından ödül töreni düzenlendi.
Düzenlenen ödül töreninde 3.’ü olan Sevkiyat Bölümü’nün ve turnuvada attığı toplam 22 golle gol kralı olan Kontraplak Bölümünden Yusuf Bolat’ın kupalarını Vezirağaç Orman Ürünleri Genel Müdürü Tuncer Üstündağ takdim etti.
Parke Bölümünün kalecisi Muammer Sağlam ise turnuvanın 7 golle en az gol yiyen kalecisi olarak ödüle layık görüldü. Sağlam, ödülünü Vezirağaç Orman Ürünlerinde bölüm Müdürü olarak görev yapan İsmail Uçak’tan aldı.
Futbol turnuvasında 2.lik elde eden Kontraplak Bölümü’nün kupasını Vezirağaç Ağaç-İş sendikası Başkanı Bahri Keskin verirken, turnuvada şampiyon olan Parke Bölümü şampiyonluk kupasını ise Vezirağaç Orman Ürünleri Genel Müdürü Tuncer Üstündağ’ın elinden aldı. Ödül töreninin ardından çektirilen hatıra fotoğrafı sonrası takımlar birbirlerini tebrik etti.

Share
2 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?