logo

Vezir-Ağaç’tan Orman İşletmesi’ne Teşekkür Yemeği

Vezir-Ağaç’tan Orman İşletmesi’ne Teşekkür Yemeği

Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi A.Ş. Vezir-Ağaç tarafından Bedesten içi Restoranda Cuma akşamı Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü onuruna motivasyon ve teşekkür yemeği düzenlendi. Yemeğe Vezir-Ağaç’dan Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tuncer Üstündağ, Teknik Müdür Yavuz Uzunlar, Orman Bölge Müdürü Zekeriya Nane, Vezirköprü Orman İşletme Müdürü Meryem Burçin Irmak, Vezir-Ağaç Hammadde Müdürü Mehmet Kuzubaş, hammadde personeli Celal Kokoğlu, Yahya Ay ve Ferhat Kandemir, Vezirköprü Orman İşletme Müdür Yardımcısı Levent Morkan, Evren Faik Ayran, bölge şefleri ve işletme personeli katıldı.
Yemeğin ardından yapılan sofra duası sonrası konuşma yapan Vezir-Ağaç Hammadde Müdürü Mehmet Kuzubaş; “Odunun kıt olduğu dönemde bizleri destekleyerek odun hammaddemizin büyük bir bölümünü karşılaması vesilesiyle çok iyi bir sezon geçirdik. Bu nedenle bir teşekkür yemeği düzenleyelim istedik. Tüm işletme personeline teşekkür ediyorum.” Dedi.
Kuzubaş’ın ardından konuşma yapan Orman Bölge Müdürü Zekeriya Nane ise; “Biz Orman Genel Müdürlüğü olarak devlet adına ormanları işletiyoruz. Orman ürünlerini işleyen sektör son yıllarda ciddi anlamda atılımlar yaptı. Çin’den sonra dünyada ikinci sıraya geldi. Sektör süratle büyüyor. Sektörün de ihtiyacını ancak biz karşılayabiliyoruz. Biz ormanlarımızın bakımlarını yaparak geleceğe hazırlıyoruz. Sektör de kendini geliştiriyor ve Çin ve dünya ile yarışacak hale geliyor. Biraz daha gayret gösterirsek, bu sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilirsek onlar da ülkemiz de kazanacak. El birliği ile daha güzel yerlere geleceğimize inanıyorum.” Dedi.
Konuşmaların ardından Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tuncer Üstündağ tarafından Orman Bölge Müdürü Zekeriya Nane’ye, Hammadde Müdürü Mehmet Kuzubaş tarafından ise Vezirköprü Orman İşletme Müdürü Meryem Burçin Irmak’a hediye takdim edilmesiyle yemek son buldu.

Share
1252 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?