logo

Vezirköprü Ankara’da Fotoğraflarla Tanıtılacak

Vezirköprü Ankara’da  Fotoğraflarla  Tanıtılacak

Ankara’da Vezirköprü İlçemizin güzelliklerinin fark edilmesine katkı sağlayacak bir fotoğraf sergisi yapılıyor.1145
Ankara’da Vezirköprü’nün daha iyi tanıtılması için yapılan fotoğraf sergisine katılanlar arasında Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ve Ak Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt’un da olduğu öğrenildi.
Vezirköprü Belediye Başkanlığı himayesi ve desteğiyle Ankara ile Vezirköprü Platformu’nun geliştirdiği proje kapsamında gerçekleştirilen çalışma neticesinde elde edilen güzide Vezirköprü’nün keşfedilmemiş tarihini, kültürünü ve doğasını yansıtan fotoğrafları; Metro / Ankara Kızılay İstasyonunda yer alan Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan sergi alanında 3 Temmuz 2017 tarihi ile 9 Temmuz 2017 tarihleri arasında sergilenecek.
Serginin ilçemizin tanınmış öğretim görevlileri Bünyamin Kıvrak ve Erkan Ulaşır’ın da fotoğraflarıyla katkıda bulunup Fotoğraf sergisini zenginleştirdikleri öğrenildi.
Serginin ilk günlerinde beklenen ilginin yaşandığı ve Vezirköprü turizmi için gerçekten önemli bir çalışmanın başarıldığı ifade edildi.

Share
1386 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?

#

Vezirköprü Ankara’da Fotoğraflarla Tanıtılacak” için 1 yorum

  1. HAYRETTİN DOĞU : diyor ki:

    Televizyon kültürünün hakim olduğu toplumlarda fotoğraflar ile tanıtım yapmak ne kadar etkili olur bilemiyorum.Bana göre televizyon kanalları ile iletişime geçerek ,tüm değerlerin yer aldığı uzun metrajlı, kapsamlı hazırlanmış bir ” BELGESEL ” in hazırlanarak sadece Ankara’nın değil tüm Ulusun tanıyabileceği ,etkilenerek ziyaret edeceği bir tanıtım oluşturmak daha yararlı olur..diye düşünüyorum. Saygılar !..