logo

Vezirköprü Belediyesi Tarafından 150 Bin Fidan Dağıtımı Yapıldı

Vezirköprü Belediyesi Tarafından 150 Bin Fidan Dağıtımı Yapıldı

Vezirköprü Belediye Başkanlığı tarafından belediye önünde Perşembe günü fidan dağıtım etkinliği düzenlendi.

Etkinliğe Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, MHP İlçe Başkanı Dursun Gülünay ve vatandaşlar katıldı.

Edis; “Tarım komisyonumuzun çalışmalarından birisi olan fidan dağıtımını bugün sizlerle birlikte gerçekleştiriyoruz. Belli aralıklarla bizler bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bugün ise 200 bin adet fidanın dağıtımını sizlerle burada gerçekleştireceğiz. Bunları kısaca belirtecek olursak 15 bin adet ceviz, 80 bin adet mahlep, 35 bin adet akasya, 20 bin adet kestane ve 50 bin adet badem fidanını sizlere ücretsiz olarak dağıtacağız.” Dedi.

Cumhur ittifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ise; “Bu fidanları dikin ve bunlara iyi bakın.” Dedi. Konuşmaların sonrasında fidan talebinde bulunanlardan Hüseyin Türker, Metin Yılmaz, Hüseyin Aşkar, Kamil Sarıbaş, Kamil Akkaya ve Bayram Kurt’un fidanları protokol üyeleri tarafından dağıtılırken diğer fidanlar ise Boğa Mahallesi yolu üzerinde bulunan belediyeye ait serada dağıtılarak program sona erdi.

Share
805 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?